Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chystá se pokračování reality show? VyVolení 3!

24. 7. 2006
Jednička VyVolených byla bomba. Každý, kdo se zúčastnil, vydělal. Dvojka je slabší. Jenže už nyní prosakují informace o VV3! Co je na tom pravdy?

Obrazek O prvních VyVolených se napsaly spousty článků. Stejně jako o samotné reality show, která vzbudila nevídaný zájem u divácké obce. Proto všichni s napětím očekávali, jak si povede její pokračování. O bombastickém úspěchu se hovořit nedá. Nejvíce patrné je tohle tvrzení při porovnání sobotních diváckých hlasů u Duelů. VV1 se mohli chlubit statisícovými počty, dvojka se krčí s třetinovými sumami. Obdivovatelé VV2 klesají, vyřazení nikoho nezajímají a celé to směřuje k vítězství Antonína Jalovce. Jenže už během tohoto týdne vypluly na povrch dvě důležité informace. Jednu jsme mohli slyšet v Noční show a o té druhé jsme se mohli dočíst v MF Dnes.


Jednou úterní Noční show přinesla nejen pár intimnějších záběrů, ale taktéž telefonický dotaz. Hlas volajícího byl značně podivný a jeho intelekt zřejmě také. Ačkoli prosil Libor Bouček o dotazy na Pavla, ze sluchátka zaznělo: "A budete dělat třetí řadu VyVolených? Protože kdyby jo, jdu do toho. Mně se to strašně líbí a já bych tam udělal úplně strašnou show." Bouček znejistěl, ale rozhodit se nenechal. "Tak možné to je, že bude pokračování VyVolených!" Divák se zaradoval a položil aparát. Ve včerejší MF Dnes padl opětovný dotaz na Libora Boučka - zda by šel znovu do moderování, pokud by se VV3 konali.

Musíme si ujasnit, že Bouček je v obraze, ví, co se bude dít v budoucnu. Pokud by tedy VV3 nebyli v plánu, sdělil by to neprodleně. Jenže to se nestalo a on odpověděl: "Spekulativní otázka, těžko říct. Záleží na mnoha okolnostech. Ale dovedl bych si to představit." Reakce, která neurazí a která samozřejmě nic řeší. I tak je patrné, že se o VV3 v kuloárech šeptá. Má to však cenu? Jestliže vidíme klesající zájem diváků, zmenšující se sledovanost a slábnoucí počty hlasů v Duelech? A nebude těch umělých celebrit najednou příliš?

Autor: Mgr. Jan Holoubek
Foto: AdminJack
Zdroj: http://magazin.atlas.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář